Osiedle Krzyżowniki - Smochowice

Publikacje > Szanowni Mieszkańcy Krzyżownik - Smochowic


<< wstecz
drukuj

Mamy połowę 2005r. chciałbym podsumować III kadencje rady Osiedla w zakresie inwestycji drogowych. Nasuwa się pytanie dlaczego dopiero teraz, skoro nie jestem już przewodniczącym Rady od lutego 2004r.? OdpowiedŹ brzmi: ponieważ do końca 2004r. realizowano zadania inwestycyjne, które były zaplanowane w czasie, kiedy przewodniczyłem Radzie oraz dlatego, że jest to pierwsza gazetka wydana przez obecną Radę Osiedla w której udostępniono mi miejsce do niniejszego podsumowania.

NOWE INWESTYCJE:

REMONTY:

We wszystkie inwestycje byłem osobiście zaangażowany i starałem się dopilnować ich realizacji. Powstały też inne drogi dzięki inicjatywom Stowarzyszeń i mieszkańców, np.

Jedyną inicjatywą, którą obiecałem, a nie udało mi się zrealizować jest budowa brakującego fragmentu chodnika w ul. Sianowskiej pomiędzy ul. Kościerzyńską, a Człopską. Informuję jednak, że dokończyłem projekt i wszystkie uzgodnienia w celu realizacji tego odcinka, uzyskałem poparcie Rady i w grudniu 2004r. przekazałem gotową dokumentację do Zarządu Dróg z nadzieją na realizację w 2005r.

Podsumowując, chciałbym jeszcze raz podziękować Zarządowi Dróg, Wydziałowi Inżyniera Miasta, byłemu szefowi Delegatury Jeżyce i Wam, mieszkańcom Krzyżownik - Smochowic za współpracę i wspólne osiągnięcie tak dobrego wyniku inwestycyjnego.
Życzę również Radzie obecnej kadencji równie dobrych lub jeszcze lepszych osiągnięć.

mgr inż. Andrzej Szymański


<< wstecz


Jesteś 10767 osobą czytającą ten artykuł